Banner Top
Salı, Ocak 18, 2022

2019 Ales Sınav Giriş Yerleri Açıklandı Mı?

ALES sınavına girecek olan adayların sınava giriş belgesi alması gerekmektedir. Sınava başvuran adayların, sınava girebilmesi için, sınav giriş belgesindeki sınav yerlerini öğrenmesi gerekmektedir. ALES Sınav giriş belgesi adayın sınava girebilmesi için yanında taşıması gereken belgelerin başında gelmektedir.

2019 ALES Sınava Giriş Belgesi Ne Zaman Açıklanır?

2019 ALES sınava giriş belgeleri sınavdan 1 hafta öncesi ÖSYM tarafından yayımlanmaktadır. Belge yayımlandığında ÖSYM AİS sisteminden ais şifreniz ile sınav belgenize ulaşabilirsiniz. Sisteme girdiğinizde sizin için oluşturulan sınav giriş belgenizi görüntüleyeceksiniz. Bu belgeyi bastırmanız ve sınav zamanı yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Sınava girerken adayların, sınava giriş belgesi ve TC kimlik kartını yanında taşıması zorunludur.

2019 ALES Sınava Giriş Belgesi Edinme

Hemen aşağıda paylaşacağımız linke tıklayarak, ÖSYM ais şifreniz ile sınava giriş belgenizi edinebilirsiniz. ÖSYM sınava giriş belgesini yayınlayacağı tarihi gizli tutmaktadır. Ancak genellikle sınava 1 hafta kala sınav giriş belgeleri ÖSYM tarafından yayımlanmaktadır.

ALES Sınava Giriş Belgesi

ÖSYM AİS şifremi Unuttum

ÖSYM ais şifrenizi unuttuysanız ÖSYM ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz. ÖSYM ais şifresi sıfırlamak için size hemen aşağıda verdiğimiz linki kullanmanız gerekmektedir. Linke tıkladığınızda karşınıza açılan sayfada TC kimlik numaranız ve güvenlik sorgusu ile şifre sıfırlama işleminize başlayabilirsiniz. İlgili yönlendirmeyi sayfadan gerçekleştirebilirsiniz.

ÖSYM AİS şifre sıfırlama

Banner Content
Tags:

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

TAKİP ET

INSTAGRAM

Reklam

img advertisement

Arşivler

Sosyal Medya