Banner Top
Salı, Ocak 18, 2022

İSG 1. Dönem Sınav Sonuçlar Açıklandı (2019). İş sağlığı ve güvenliği 1. dönem sınavı gerçekleştirildi. Sınav sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. 19 haziran 2019 tarihinde ÖSYM İSG 1. dönem sınav sonuçlarını açıkladığını duyurdu. Peki sınav sonuçları nasıl ve nereden öğrenilir? İşte detaylar..

İSG 1. Dönem sınav sonuçlarını öğrenmek için öncelikle ÖSYM’nin aday işlemleri sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. Bu sisteme giriş yapabilmek için T.C Kimlik numaranız ve ÖSYM ais yani aday işlemleri sistemi şifrenizin olması gerekmektedir. Sınava başvururken edindiğiniz bu şifreniz ile sisteme giriş yapmalısınız.

Sisteme giriş gerçekleştirdikten sonra karşınıza çıkan İSG 1. Dönem sınav sonuçları başlığını seçerek sınav sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz. Hemen açılan pencereden sonuçlarınızı yazdırabilir ya da indirebilirsiniz. Peki ÖSYM ais şifremi unuttum diyorsanız ne yapacaksınız?

ÖSYM ais şifresini unutan adaylar genellikle şifre sıfırlama işlemleri ile şifrelerini yeniden edinebilmektedirler. Sisteme telefonunuzu tanımladıysanız şifrenizi kolaylıkla sıfırlayabilirsiniz.

ÖSYM İSG 1. dönem sınav sonuçlarınızı öğrenmek için hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Böylece sınav sonuçlarınızı görüntüleyeceğiniz sayfaya ulaşabileceksiniz.

ÖSYM İSG 1. Dönem Sınav Sonuçları

Banner Content
Tags:

Related Article

No Related Article

0 Comments

Leave a Comment

TAKİP ET

INSTAGRAM

Reklam

img advertisement

Arşivler

Sosyal Medya