Banner Top
Perşembe, Mayıs 6, 2021

MSÜ Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınav Sonuçları

Milli Savunma Üniversitesi askeri öğrenci adayı belirleme sınavı gerçekleştirildi. MSÜ askeri öğrenci aday sınavının sonuçları ne zaman açıklanacak? Sınav sonuçları açıklandığında adaylar sonuçları nasıl öğrenecek..

07.04.2019 tarihinde gerçekleştirilen Milli Savunma Üniversitesi askeri öğrenci aday belirleme sınavının temel soru kitapçığı yayımlandı. Soru kitapçığı ve sınavda çıkan sorular internete yüklendi. Bununla birlikte sınav cevap anahtarı da yayınlandı. Soru kitapçık ve cevap anahtarının %10’u internet üzerinden ulaşılabilmektedir.

Sınav Kitapçığı Nasıl İndirilecek?

Sınava başvuran adaylar Temel Soru Kitapçığı diziliminde verilen sınav sorularının tamamına, 07 Nisan 2019 tarihinde saat 14.30’dan itibaren ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleriyle 10 gün süreyle erişebileceklerdir.

Hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kitapçığa erişebilirsiniz.

https://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2019/MSU/internetkitapcigi07042019.pdf

Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM’ye aittir. ÖSYM’nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.

Sınav Sonuçları Nasıl Öğrenilecek?

ÖSYM’nin gerçekleştirdiği MSÜ askeri öğrenci aday belirleme sınavının sonuçlarını ais.ösym sisteminden öğrenebilirsiniz. ÖSYM aday işlemleri sistemi şifresi ile adaylar sınav sonuçlarını görüntüleyebileceklerdir. Hemen yazımızın altından sonuçlarınızı öğreneceğiniz sayfanın bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Sınav Sonuçlarınızı Öğrenmek İçin Tıklayın

Banner Content
Tags:

Related Article

No Related Article

0 Comments

Leave a Comment

TAKİP ET

INSTAGRAM

Reklam

img advertisement

Arşivler

Sosyal Medya