Banner Top
Salı, Ocak 18, 2022

ÖSYM E-YDS-3 Sınava Giriş Belgeleri Yayımlandı Mı?

ÖSYM 2019 yılı Nisan ayında gerçekleştireceği ÖSYM eyds-3 sınavının giriş belgeleri yayımlandı mı? Elektronik yabancı dil-3 sınavı  nisan ayında gerçekleştirilecek. Sınava başvuran adaylar sınav yerlerini öğrenebilmek için sınav giriş belgesine ihtiyaç duymaktadır. Eyds-3 Sınava giriş belgeleri ne zaman yayınlanacak?

ÖSYM e-yds-3 sınavı 20.04.2019 tarihinde gerçekleştirilecek. ÖSYM genelde sınava bir hafta kala sınava giriş belgelerini yayımlamaktadır. Sınava giriş belgenizi kontrol etmek ve almak için size aşağıda vereceğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

e-YDS/3 İngilizce Sınava Giriş Belgeleri Açıklandı Mı?

20 Nisan 2019 tarihinde uygulanacak olan e-YDS/3 İngilizce adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile saat 17.00’den itibaren edinebileceklerdir.

E-yds 3 Sınava Giriş Belgesi Hakkında Dikkat Edilecekler

Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulunacaktır. Belge üzerinde adayın fotoğrafı bulunması zorunludur. Adaylar ÖSYM e-yds 3 sınava giriş belgesi çıktılarını sınav günü yanlarında bulundurmak zorundadır.

Banner Content
Tags:

Related Article

No Related Article

0 Comments

Leave a Comment

TAKİP ET

INSTAGRAM

Reklam

img advertisement

Arşivler

Sosyal Medya